7 Nisan 2014 Pazartesi

MAVİ BULVAR OKUYOR OKUMA ŞENLİĞİ…

Kütüphaneler Haftası nedeniyle Adana ili Seyhan İlçesinde Mavi Bulvar Yolu üzerinde
'Mavi Bulvar Okuyor' ismiyle düzenlenen kitap okuma şenliğinin açılışı 24 Mart Pazartesi günü saat 10.00'da Seyhan Kaymakamı Ahmet OKUR. Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep İnce, İlhan Atış Anadolu Lisesi Okul Müdürü Fatih Türkmen, Dr M Feyyaz Etiz Anadolu lisesi Müdürü Osman Uysal Eğitimci Yazar Sait Özdemir ve değişik Okul Müdürleri, vatandaş,  öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.
İlhan Atış Anadolu Lisesi Edebiyat Kulübü tarafından organize edilen ve Mavi Bulvar Şehitler Parkı'nda 28 Mart Cuma gününe kadar 10.00-11.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan şenliğin geniş kitlelere kitap etmesi bekleniyor.
İlhan atış Anadolu Lisesi Edebiyat Kulübü ile anlaşmalı kitap satış merkezlerinin stant açacağı etkinlikle, isteyen katılımcıların kendi kitaplarını getirerek şenliğe iştirak edebileceğini bildiren İlhan Atış Anadolu Lisesi Okul Müdürü Fatih Türkmen, bu şenliği düzenlemelerindeki amacın geniş kitlelere okuma alışkanlığını kazandırmak olduğunu söyledi. Okul Müdürü Fatih Türkmen, Edebiyat Kulübü tarafından organize edilen 'Mavi Bulvar Okuyor' şenliğinin kitabın ve kitap okumanın öneminin kavranması için faydalı bir etkinlik olacağını ifade ederek kitaba dost olan herkesi şenliğe davet etti
Bu etkinliğe emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencileri tebrik ediyor bu tür faaliyetlerin  artarak devamını diliyorum.

24.03.2014